KANCELARIA PRAWO BUDOWLANE WROCŁAW

Kancelaria Radców Prawnych Horoszczak Szczepankowska Kancelaria znajduje się we Wrocławiu oraz specjalizuje się w prawie budowlanym. Jej docelowymi klientami w zakresie usługi z prawa budowlanego są przedsiębiorcy (np. z branży deweloperskiej) oraz działy prawne i sprzedaży.

Co gwarantuje współpraca z ekspertem z prawa budowlanego?

Prawo budowlane jest bardzo ważnym obszarem prawa, który reguluje proces budowlany oraz stosunki prawne między inwestorem, wykonawcami, nadzorem budowlanym, a także określa prawa i obowiązki właścicieli nieruchomości. Często pojawiają się różnego rodzaju problemy, które wynikają z niezgodności z prawem budowlanym, dlatego też ważne jest, aby mieć wsparcie specjalisty w tym temacie.

Jakie usługi oferujemy w zakresie prawa budowlanego?

Nasi radcowie prawni oferują wsparcie na każdym etapie procesu budowlanego – od przygotowania dokumentacji, uzyskania pozwoleń na budowę, aż po zakończenie inwestycji. Pomagamy w negocjacjach umów, reprezentujemy klientów przed organami administracji publicznej oraz sądami powszechnymi i arbitrażowymi.

W ofercie naszej kancelarii znajduje się między innymi:

  • analiza dokumentacji budowlanej i pomoc w uzyskiwaniu wymaganych pozwoleń na budowę;
  • wsparcie w prowadzeniu inwestycji budowlanej oraz uzyskiwanie pozwolenia na użytkowanie;
  • doradztwo w zakresie prawidłowego wyboru formy prawnej przedsięwzięcia budowlanego;
  • pomoc w rozwiązywaniu sporów pomiędzy właścicielami nieruchomości, inwestorami, wykonawcami oraz nadzorem budowlanym;
  • rejestracja i ochrona praw autorskich do projektów budowlanych.

Co osiągniesz, jeśli skorzystasz z usług kancelarii prawa budowlanego?

Dzięki zadbaniu o prawidłowość w przygotowywaniu umów oraz innych elementów prawa budowlanego, można być pewnym, że inwestycja będzie realizowana zgodnie z planem oraz prawem, co pozwoli uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji w przyszłości. Skorzystaj z naszej oferty i zapewnij sobie najlepszą obsługę prawną w zakresie prawa budowlanego.